Меню

Про книгу

«Рай 2070» - це антиутопія про суспільство споживання майбутнього, де транснаціональні корпорації через продажних політиків та ЗМІ перебудовують образ людини на свій лад. «Ідеальний гвинтик» тут вважає себе повністю вільним. Ідеологія споживацтва комерціалізує та вульгаризує навіть найбільш тендітні сфери життя – любов, родинне тепло, народження дітей (останніх тепер успішно «друкує» 3D-принтер). А сама людина продовжує «еволюцію» через вживлення імплантів, «тюнінгуючи» своє тіло на хвилі трансгуманізму.
Єдине, що заважає повному торжеству прогресу – це смерть. Утім, новий глобальний проект світової влади, що має назву «Рай 2070», обіцяє вирішити і це питання – дати людям вічне молоде життя… На фоні цих подій життя молодого хлопця на ім’я Джеймі, який є типовим представником такого суспільства, отримує несподіваний поворот…
 
Детальніше

Про автора

skliarovРоман Скляров - має 2 вищі освіти (фінанси, право), з 2012 року працює у громадському секторі. Був центральним аналітиком Руху Чесно, здійснював антикорупційну експертизу законів у проектах ЦППР, Центру Ейдос та антикорупційному комітеті ВРУ. З 2016 року є головою Центру економічної демократії, що займається розвитком кооперативного руху. Автор статей для Дзеркала тижня, Економічної правди, журналу УГКЦ "Християнин і світ" тощо. "Рай 2070" є першою книгою автора, підсумовуючи філософські та інші пошуки за 30 років.

Детальніше

ПРИРОДА ТА ЦИВІЛІЗАЦІЯ: ЧИ МОЖЛИВА ЄДНІСТЬ З ПРИРОДОЮ В ЕПОХУ ТРАНСГУМАНІЗМУ?

ІСЛАМ ТА ХРИСТИЯНСТВО У СУЧАСНОМУ СВІТІ - ВОРОГИ ЧИ СОЮЗНИКИ?

«ОСТАННЯ ЛЮДИНА» СУСПІЛЬСТВА СПОЖИВАННЯ - ВІНЕЦЬ ЧИ КАЗУС ІСТОРІЇ?

КОРПОРАТИВНИЙ ФЕОДАЛІЗМ: ЧИ Є АЛЬТЕРНАТИВА ВЛАДІ КОРПОРАЦІЙ ТА ОЛІГАРХІЇ?

САМОПІЗНАННЯ В ЕРУ ЗАГАЛЬНОГО ДОБРОБУТУ: ЧИ НЕ ГУБИТЬСЯ СЕНС ЖИТТЯ ЗА «УСПІХАМИ» ЖИТТЯ?

ЦІ ТА ІНШІ ПИТАННЯ ПІДНІМАЮТЬСЯ У КНИЗІ «РАЙ 2070»

В ЧОМУ УНІКАЛЬНІСТЬ КНИГИ?

Книга унікальна, тому що розвиває тему антиутопії суспільства споживання, підняту Бредбері та Хакслі, під кутом зору технологій трансгуманізму, соціально-економічних та політичних процесів ХХІ ст. Водночас, піднімаються питання, на які антиутопія як жанр, близький до есхатології, має шукати відповіді: питання сенсу життя людини та бажаного устрою суспільства, питання смерті, взаємодії людини із Богом, виходу за рамки добра і зла, єдності людини з природою в рамках технологічного прогресу.

Усі ці питання піднімались свого часу Гете, Байроном, Достоєвським, Бердяєвим, Гегелем, Шеллінгом та ін. Крім того, книга поєднує стиль кіберпанку майбутнього з елементами містики Гете/Булгакова та має притчевий характер сюжету. Усе в комплексі має викликати, як мінімум, небайдужість у читача.

Heaven2070

 

Повна електронна версія книги для ознайомлення безкоштовно

 

 

Завантажити

S5 Box