Освіта:

У 2005 році закінчив Білоцерківський державний економіко-правовий ліцей із золотою медаллю.

2005 – 2010, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, магістр з фінансів.

2006 – 2012, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, магістр права.

Трудова діяльність:

З 2012 по 2013 рік, центральний аналітик Громадянського руху "Чесно".

З 2013 по червень 2016, здійснював антикорупційну експертизу законопроектів для Центру політико-правових реформ та Центру політичних студій та аналітики (нині Центр "Ейдос"). За цей час проаналізував понад 300 законопроектів, виявив ряд національних корупційних схем і написав ряд статей, які в кінцевому підсумку допомогли запобігти ухваленню низки корупційних законопроектів.

У 2015 році став співавтором та викладачем онлайн-курсу з антикорупційної експертизи законопроектів та державних закупівель (повністю частина щодо законопроектів) для веб-порталу «Аналіз політики для демократії».

У квітні-червні 2015 року було успішно проведено курс дистанційного навчання за участі Романа Склярова у якості викладача.

У 2015–2016 роках працював експертом Ради громадських експертиз при Комітеті Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції, був помічником-консультантом голови Комітету Єгора Соболєва.

З 2016 року є головою Центру економічної демократії, що займається розвитком кооперативного руху та запровадженням механізму ESOP в Україні.

У 2016-2019 роках був помічником-консультантом Голови Комітету ВРУ з питань промислової політики та підприємництва Віктора Галасюка (на громадських засадах).

У 2019 році працював економічним журналістом в журналі «Бізнес». У 2019–2020 роках – журналіст видання «Економічна правда» (рубрика «Тепло і світло»).

Є співавтором досліджень для Європейського інформаційно-дослідницького центру при Верховній Раді України на тему державних закупівель у сферах оборони та охорони здоров'я, а також для Фонда Фрідріха Науманна за Свободу на тему реформування сфери державних закупівель у 2014-2015 рр.

Інше:

У 2014 році створив веб-портал www.creatorsociety.org для популяризації кооперативного руху в Україні.

Випускник програми «Open World», що фінансується Американським Конгресом (2016).

Автор статей у «Дзеркалі тижня», «Економічній правді», журналі УГКЦ «Християнин і світ» та ін.

Успішно завершив політичну школу CAPS щодо досвіду проведення реформ в Грузії (2015)

Успішно завершив Вищу політичну школу - 2011, організовану Центром політичних студій та аналітики та Фондом Конрада Аденауера в Україні.

Успішно завершив програму "Україні нову політичну еліту. Виховання лідерських якостей", яка проходила з 4 по 7 грудня 2008 року за підтримки ВГО "Молодий народний рух".

Учасник Всеукраїнського Форуму молодіжної дипломатії, який проходив 9, 16 квітня 2009 року. Нагороджений почесною грамотою за активну роботу з розвитку молодіжної дипломатії, сприяння впровадженню програм євроатлантичної інтеграції України.

Успішно завершив програму «Школа нової генерації політиків», м. Київ, травень-червень 2009 року

 

 

Повна електронна версія книги для ознайомлення безкоштовно

 

 

Завантажити

S5 Box